مبلمان ال راحتی

مبلمان ال راحتی

مبل ال چیست؟

در ابتدا باید بدانیم که مبل ال چیست. مبل ال یک نوع خاصی از انواع مبل ها است که به لحاظ ظاهری شکلی L مانند دارند و در فضای نشیمن خانه قرار می گیرند

مبل های ال در انواع طرح های راحتی و سلطنتی و نیمه سلطنتی موجود هستند و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون منزل خود مدل مبلمان با طرح و رنگ مناسبی را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

مدل مبل ال راحتی با طراحی شیک مخصوص خانه های ایرانی

مدل مبل ال راحتی از انواع مدل مبلمان چند منظوره برای اتاق نشیمن و یا پذیرایی است. این مدل مبلمان ها فضای زیادی را برای نشستن در اختیار شما قرار می دهند و علاوه بر این مبلمان راحتی ال نسبت به سایر مبلمان ها، فضای کمتری از دکوراسیون منزل را اشغال می کنند از این رو انواع مدل مبل ال برای پذیرایی و اتاق نشیمن با متراژ کوچک می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

کتاب چوب و مبل زیتون - مبلمان راحتی ال

تقسیم فضای نشیمن با مبل ال

این مبل ها به راحتی می توانند فضای نشیمن تان را تقسیم کنند و در یک فضا، دو فضا را ایجاد کنند! به این صورت که آن ها را در وسط اتاق نشیمن گذاشته و این کار باعث تقسیم فضایی می شود. بنابراین می توانیم کمک زیادی به هدفمندتر شدن فضای نشیمن و دکوراسیون داخلی آن کرده و در مواقع ضروری، فضاهای مختلفی را ایجاد کنیم.

چگونه رنگ مبلمان ال را انتخاب کنیم ؟

مبل های ال معمولا دارای تک رنگ های یکدست و ساده ای هستند. اما الزاما اینطور نیست. چرا که نمونه هایی هم وجود دارد که رنگ بدنه ی اصلی مبل با رنگ تشک های روی آن متفاوت است. که می توان از این نمونه ها هم برای طراحی دکوراسیون استفاده کرد. این مساله که از کدام رنگ این مبل ها استفاده شود، کاملا به سلیقه ی شخصی و همچنین به دکوراسیون داخلی منزل بستگی دارد. اما می توان برای استفاده از مبل های ال آن ها را در وسط اتاق نشیمن قرار داد و با استفاده از رنگ های متضاد بین مبل و دیوارها، آن ها را به نقطه ی کانونی دکوراسیون داخلی اتاق تبدیل کرد. مثلا اگر رنگ دیوارها سفید باشد، برای مبل ها از رنگ های ترجیحا زرد و سبز و آبی استفاده می کنند تا مبل ال بیشتر خود را نشان دهد.

کتاب چوب و مبلمان زیتون - مبلمان راحتی ال