انتخاب رنگ پارچه مبل

انتخاب رنگ پارچه مبل

 

 

رنگ های انعطاف پذیر

اگه شما جزء افرادی هستید که علم به خصوصی راجع به چیدمان، دکوراسیون و ست کردن وسایل خونتون باهم ندارید، یا حتی متخصصی نیست که بهش دسترسی داشته باشین تا بهتون ایده بده، باید بهتون بگم که کارتون ریسک بالایی داره. چون تو انتخاب مبل باید توجه کنید که به ازای هزینه ای که براش در نظر می گیرید اون سرویس مبل باید برای مدت قابل توجهی به نیاز شما جوابگو باشه.نکته مهم اینه که شما رنگی برای سرویس مبل خودتون انتخاب کنید که با تغییر جزیی تو دکوراسیون منزلتون نیاز نباشه مبل ها رو هم عوض کنید تو این مقاله ما کمکتون می کنیم که رنگ هایی رو شناسایی کنید که کارتون رو راحت تر میکنن این دوازده رنگ که معرفی میشن این قابلیت رو دارن که با هر دکوراسیونی ست بشن.

 

مبلمان سفید

اگر رنگ سفید رو برای مبل ها خونتون انتخاب کنید می تونیم این نوید رو به خانوم خونه بدیم که هیچ وقت از مد نمی افته و این نگرانی شون تا انتخاب مبل بعدی به کلی رفع میشه. علاوه بر اون شما می تونید هر وسیله ای رو با هر ترکیب رنگی به دکوراسیون خونتون اضافه کنید چون رنگ سفید تقریبا با تمامی رنگ ها ست میشه. تنها نکته ای که باید بهش توجه کنید مقاومت پارچه مبلتون هست اینکه مقاوم باشه و به راحتی بشه تمیزش کرد.

 

 

مبلمان کرم رنگ

رنگ کرم میتونه یه انتخاب خوب با انعطاف پذیری بالا باشه، مثل مبل هایی که پارچه اونها ترکیب بافت دار هستش.این رنگ کلاسیکه و میتونه با سیاه، آبی تیره، قرمز وخاکستری هم ترکیب بشه.

 

 

مبلمان قهوه ای روشن یا شتری

این رنگها گرم و خنثی هستن و میتونن ترکیب جذابی با رنگ های پاییزی و همینطور رنگ آبی، سیاه و طرح های شطرنجی سفید وسیاه یا قرمز و سیاه داشته باشن.

 

 

مبلمان قهوه ای

بعد از اینکه رنگ خاکستری طرفدارهای زیادی پیدا کرد، رنگ قهوه ای کمتر به چشم میاد. اما هنوزم جذابیت خاص خودش رو داره در عین کلاسیک بودنش شیک هم هست.از نظر طراحان مبلمان این رنگ برای طراحی داخلی زیباست.

gray-furniture

مبلمان خاکستری روشن

این رنگ اگه کنار رنگ های گرم چوب ها و دیوار هایی که به رنگ سفید گچی هستند قرار بگیره، زیبایی خاص خودشو داره. این رنگ یه زمینه ی فوق العاده برای لوازم خونگی هستش .

 

مبلمان خاکستری تیره

این رنگ هم مثل موارد قبل میتونه با رنگ های زیادی ترکیب بشه و جزء پرطرفدارترین ها به شمار میاد. برای نمونه مثل عکسی که براتون گذاشتم می تونه با زرد تیره ترکیب بشه .می بینید چقدر زیباست؟

مبلمان با رنگ های خنثی

موقع خرید مبل هاتون از رنگ های خنثی استفاده کنید. منظورمون از رنگ های خنثی رنگی هست که مکملش بهش اضافه شده. برای مثال یه قرمز خنثی شده یه مقدار کمی رنگ سبز رو با خودش داره.

 

مبلمان با رنگ هایی از طبیعت

رنگ آبی و سبز ملایم و خنثی شده به عنوان پایه های رنگی خنثی هستند که می تونید ازشون استفاده طولانی مدت هم داشته باشید.

 

مبلمان با پارچه کتان

نمی تونیم بگیم این مورد رنگ محسوب میشه، بهتره بگیم یه جنس مناسب که باعث میشه به خودی خودش رنگ مبل رو هم تعریف کنه. این جنس از روکش با هر ترکیبی هم نشینی میکنه.

 

مبلمان با الگوهای ظریف

بعضی از طرح های مبلمان به قدری ظریف و زیبا خلق شدن که، جلوه خاصی به دکوراسیون شما میدن. حتی گاهی انقدر ماهرانه بکار برده می شن که به نظر جزء بافت پارچه به نظر میاد.

 

مبلمان چرم

بعضی از رنگ هایی که محدود کننده هستن و برای طراحی ها دست وبالمون رو می بندن کنار چرم می تونن انعطاف پذیر باشن.باید بدونید تو دنیای مد اگه یه قسمت از دکوراسیونتون رو چرم استفاده کردیدنیازی نیست وسایل دیگه حتما باهاش متناسب باشن.

و در نهایت اگر شما از دسته ای هستین که دوست دارن مبلمان خونشون رو زود به زود عوض کنن، بهتره بدونین که رنگ های گرم مثل قرمز رو برای مبل های بزرگ انتخاب نکنید. چون این رنگ ها خاصن وبه راحتی با هر چیزی ست نمی شن.علاوه بر اون ممکنه زود  خسته بشین ازشون.