رنگ های مبل راحتی ال در دکوراسیون

رنگ های مبل راحتی ال در دکوراسیون

 

امروزه کمتر خانه ای پیدا می شود که در گوشه ای از نشیمن آن مبل ال جایی نداشته باشد. مبل های ال با فرم راحتی که دارند علاوه بر این که تعداد افراد بیشتری را در جای کمتری جای می دهند، محل مناسبی برای استراحت و لم دادن به خصوص برای تماشای تلویزیون هستند. چالشی که خیلی از افراد برای خرید این مبل ها با آن رو به روهستند، انتخاب رنگ مناسب این نوع مبل راحتی برای ست کردن با دیگر اجزای دکوراسیون داخلی منزل است. به همین دلیل  در این مطلب به معرفی تعدادی از رنگ های مبل راحتی ال می پردازیم.

مبل راحتی ال قــــرمـــــز :

  اگر در دکوراسیون منزل خود رنگ هایی مثل کرمی، طلایی، سیاه یا سفید دارید، رنگ قرمز می تواند مکمل خوبی برای فضای شما باشد. این رنگ دارای قدرت نمایش بالایی است که می‌تواند دکوراسیون داخلی خانه شما را به یک ترکیب کاملا نمایشی دراماتیک زیبا برساند. ضمن اینکه حضور این رنگ به دکوراسیون شما هیجان بصری می دهد. البته برای تعدیل آن می توانید کوسن ها را از رنگ های دیگری که در فضا هستند و در کنار قرمز زیبا جلوه می کنند انتخاب کنید. کوسن های زرد، سبز و نارنجی انتخاب خوب و شادی بخشی برای مبلمان ال قرمز رنگ هستند. اگر قرمز رو به همراه رنگهای ملایم گرم و یا طرح هایی مثل طرح چوب به کار ببرید، فضایی سنتی ایجاد میشه و اگر این رنگ رو در کنار رنگهای خنک و ملایم استفاده کنین فضایی مدرن ایجاد میشود.

مبل ال ســـبــــز: 

 رنگ سبز مکمل خوبی برای رنگ های سفید، زرد و گاهی قـــــرمز مــیباشد.  اگر مبلمان اصلی شما در پذیرایی یا نشیمن به این رنگ ها هستند و در انتخاب رنگ مبل ال دچار تردید هستید، می توانید انواع رنگ های سبز را بدین منظور انتخاب کنید. آبي پررنگ و سبز دو رنگي هستند که در کنار هم فوق العاده به نظر مي رسند و مي توانند به روش هاي گوناگون مورداستفاده قرار گيرند. اگر می‌خواهید تعادل را بین سبز و آبی حفظ کنید بهترین راه این است که از تناژ مشابهی از رنگ سبز و آبی استفاده کنید. یعنی آبی کم رنگ را با سبز کمرنگ یه رنگ مد سال2017 است ست کنید و آبی پررنگ را کنار سبز پررنگ قرار دهید.

کتاب چوب و مبلمان زیتون - مبل ال سبز

مبل ال کــرمــی : 

رنگ کرمی از جمله رنگ های خنثی است که معمولا با هر رنگی ست می شود. پس اگر می خواهید اضافه کردن این عنصر جدید به دکوراسیون منزل تان دردسری در ست کردن رنگ ها برای شما ایجاد نکند، رنگ کرمی گزینه مناسبی است. مبلمان کرم رنگ که پارچه بافت دار هم داشته باشد,گزینه مناسبی برای دکوراسیون منزل شماست.این رنگ کلاسیک به خوبی با رنگ های سیاه,آبی تیره,قرمز و حتی خاکستری ترکیب می شود. برای ایجاد تنوع می توانید طرح و رنگ های شاد را در کوسن ها بیاورید.

مبل ال آبـــی : 

 اگر در دکوراسیون منزل تان رنگ های سرمه ای، سفید یا صورتی دارید، مبل ال آبی گزینه ای جذاب برای تکمیل دکوراسیون شاد و آرامش بخش شما است. همانطور که می دانید صورتی و آبی دو رنگ سال هستند که در بسیاری از دکوراسیون خانه های ایرانی نیز استفاده شدند.

 مبل ال راحتی خاکــستــری :

  خاکستری هم مانند کرمی از جمله رنگ های خنثی است که در هر دکوراسیونی می نشیند. ممکن است تصور کنید این رنگ فضای شما را سرد و بی روح می کند اما با رنگ هایی مثل قرمز، زرد یا هر رنگ گرم دیگری به راحتی می توانید آن را زنده کنید و فقط این نکته را به خاطر داشته باشید که رنگ خاکستری برای دکوراسیون مدرن مناسب است و با سبک کلاسیک هم خوانی ندارد.

کتاب چوب و مببلملن زیتون - مبل ال خاکستری

مبل ال راحتی بــنــفــش : 

یکی از انتخاب های جسورانه و در عین حال بسیار زیبا و چشم نواز برای طراحی دکوراسیون داخلی رنگ بنفش است. البته وقتی این رنگ را انتخاب می کنید باید توجه داشته باشید که ست کردن بقیه عناصر دکوراسیون با آن کار چندان آسانی نیست اما در نهایت آنچه به دست می آید، تصویری دلنشین و گرم با رنگ بنفش است. صورتی، زرد و خاکستری از جمله رنگ هایی هستند که با بنفش ترکیب خوبی ایجاد می کنند.

مبل ال قــهــوه ای :

 دکوراسیون کرم قهوه ای یکی از دکوراسیون های محبوب ما ایرانی ها است. مبل ال قهوه ای رنگ، مناسب ترین گزینه برای دکوراسیون های کلاسیک با مبلمان های کرمی و طلایی است. از مزیت های دیگر انتخاب این رنگ این است که چرک شدن پارچه مبل مانند رنگ های روشن دیگر زیاد خود را نشان نمی دهد.

مبل ال یاســی : 

رنگ یاسی به واسطه خاص بودنش و البته سخت بودنش در ست کردن مسلما انتخاب هر کسی نیست. پس اگر می خواهید دکوراسیون منزل تان متفاوت از بقیه بوده و رنگی انتخاب کنید که در هر خانه ای دیده نمی شود، مبل ال یاسی یکی از گزینه هایی است که ما به شما پیشنهاد می دهیم.

کتاب چوب و مبلمان زیتون - مبل ال یاسی